Napsat recenzi

Bezva

Recenze hotelu Penzion Pod Dračí skálou (Česko - Středočeský kraj - Karlštejn)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 33x
Recenze se líbila: 129 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0
  • sociálka sociálka
  • pokoj s terasou pokoj s terasou
  • terasa terasa
  • penzion penzion

Doporučujeme

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokud nehledáte luxus, tak tenhle penzion je pro vás. Útulný pokoj, úložná místa, terasa s posezením. Kousek od penzionu hrad Karlštejn.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

V ceně jsme měli snídani, spokojenost, další jídla jsme si objednávali v místní restauraci, nemůžu nic vytknou.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Žádný luxus, ale v pohodě. Pokoj sice malý, ale dostačující, sociálka na pokoji, personál tehdy taky v pohodě.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Nedaleko hrad Karlštejn, jinak jsme jezdili svým autem po výletech.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Klidný a bezvadný prodloužený víkend.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání