Napsat recenzi

Už nikdy

Recenze hotelu Hotel Jesenice *** (Česko - Středočeský kraj - Jesenice u Rakovníka)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2020
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dobrý den,

Hotel nedoporučuji. Jídlo zde je v celku otřesné (závodní kuchyně je o pár stupňů lepší). Dnes tu jsem po druhé večeři. Dala jsem si játra které v sobě měli zapečený vlas. Když jsem můj kulinářský zážitek řekla obsluze bylo mi řečeno, že se to stává jak jídlo vaří a nosí (asi nikdy neprošli hygienický školení, neboť by věděli, že mají mit pokrývku hlavy ). Kdyby proběhla aspoň omluva a nabídka jiného jídla neřekla bych ani slovo. Takto to beru jako velký problém a neprofesionální přístup. Moc velké zklamání

Ubytování  průměrně (4/5)

Celkem dobré

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Nedalo se moc jíst

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Výjimka je u mladíka co čepuje pivo a paní recepční

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (2,4/5)

Nevím

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Jediné co bylo krásné

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Jesenice nikdy více

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 29
z 45 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání