Napsat recenzi

Co to jako mělo "bejt"?

Recenze hotelu Hotel Jesenice *** (Česko - Středočeský kraj - Jesenice u Rakovníka)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 137x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

"Výrobky" kuchyně mne až urázely.Tedy v balícku all incl.Predrevoluční závodky byly zlatý v porovnání s tímhle.Jak tohle někomu můžou nabídnout,hmmm.Obsluha ale milá

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Nora.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Viz úvodní shrnutí

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Personàl v pohodě,ochotný.Služby průměr v hezkých prostorách.Až na solnou jeskyni

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (2,3/5)

Není

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Neni v zimě kam jít.A ve vesnici se zastavil čas před revolucí...

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

I po slevě přeplaceno

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 29
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání