Napsat recenzi

Za ty peníze už nikdy!

Recenze hotelu Srub (Česko - Trubin)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: leden 2020
Přečteno: 81x
Recenze se líbila: 62 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pane Martine, upozorňuji, že jsem psychicky v pořádku! Podle Vás každý, kdo napíše negativní hodnocení, má nějaké psychické problémy, možná to je naopak. Plně souhlasím s recenzí p. Marka. Vše co napsal, je bohužel 100%pravda.Opravář na myčku už k Vám jezdí opravdu hodně dlouho. Mně bylo řečeno to samé. Ještě bych možná přidala Váš poplatek 300,-za každý večer za užívání krbu. Dřevo skoro žádné, v tom bordelu za domem nešlo ani najít, natož sekyra, pohrabáče, no katastrofa! Navštívila jsem hodně míst, ale to Vaše za tu cenu definitivně vede v kategorii "hrůza" Měl byste se zamyslet spíš nad sebou a stavu Vašeho "srubu", pokud chcete dál pokračovat v této oblasti podnikání. Je mi to líto, moc jsem se na víkend u Vás těšila, jak se říká"co Tě nezabije, to Tě posílí".

Vám držím palce, ať další recenze jsou jen pozitivní. Bude Váš to stát hodně práce.

Ubytování 

Vše v recenzi p. Marka

Strava a stravování 

Nebyla součástí ubyt.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Bez personálu nebylo v ubyt.

Okolí hotelu 

Hezký výhled z okna v obývací místnosti.

Celkový dojem 

Vše napsáno v úvodu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Česko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání