Napsat recenzi

Šílenec!!!

Recenze hotelu Srub Trubín (Česko - Střední Čechy, Trubín )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 87x
Recenze se líbila: 20 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Přes 100% negativní zážitek mohu doporučit pro ne příliš náročné hosty a opravdu pouze pokud se vyvarujte řešení čehokoliv negativního. Jinak zažijete co jste ještě jako platící zákazník nezažili. Okolí s jezírkem je pěkně.

Ubytování 

Inzerát na e chalupy. cz zmiňuje, že objekt není hotov. Podle slov pana majitele je to tak již tři roky. Fotky hezkého okolí odpovídají, fotky srubu jsou tak na 75%. To by bylo ok, každý má lepší fotky než realita. Co na fotkách není a zjistite až při příjezdu je skládka za srubem a smetiště v kdysi připraveném místě kolem srubu. Místo zamyšleneho asi chodníku jsou tam pet lahve a tak. Na terase jsou plastové židle a u nich stůl, neuvěřitelně pokaleny od holubů. Pokud někdo inzeruje nedostaveny objekt, musí počítat, že prohlíženim fotek a čtením popisu si host 100%i představu neudělá a může nastat situace,, že se bude něco řešit.

Strava a stravování 

Bez stravování, není co hodnotit

Vybavení, služby a personál hotelu 

Paní na úklid fajn, pan majitel, těžko hledat výstižné a zároveň slušné slovo. Srub nedodelany, inzerát zmiňoval, do jisté míry bylo patrné i z fotek. Ovšem realitu človek pozná až na místě a ne úplně hned.

Okolí hotelu 

Okolí 100% soukromí, hezký rybnicek, hezká příroda, vedle srubu skládka, za srubem harampadi. To se z fotek nedozvíte. Ale dalo by se to přežít.

Celkový dojem 

Katastrofa je slabé slovo. Srub jsem přebral od paní, co tam uklizela, moje chyba. Paní to se mnou prošla, to ano a chápu, že nebude zmiňovat každý nedotazeny kout. Po cca 10 minutách začalo být jasné co všechno nebude pro nás ok. Zavolal jsem tedy panu majiteli a sdělil mu své dojmy, celkem naštvaně řekl, že jsem první za tři roky kdo si ztěžuje a řekl, že vrátí peníze a ať jedeme pryč. Toto mám zdokukentovano. Po cca 15 ti minutách pan majitel volal znovu a měl potřebu ještě něco řešit. V rámci druhého hovoru jsem byl pocastovan slovy jako lhář, zm*d čůr*k a bylo mi nabídnuto rozbití huby. Nějak nedramatizuji, spíš jsem ještě neco vynechal a opravdu se mi to nezdálo. Pan majitel přestal komunikovat.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Česko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání