Napsat recenzi

Už se Vám někdy stalo, že si zaplatíte 4 hvězdu a neteče tam celý víkend teplá voda?

Recenze hotelu Hotel Na Zámečku ***** (Česko - Praha a okolí - Praha)

Hodnocení:
průměrně: 1,7/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 45x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pokud hledáte 4*, jakou jste ještě neviděli, tak vřele doporučuji. Pořádali jsme tu svatbu a něco takového jsem opravdu načekali na to, že si hotel naúčtoval přes 50tis. Obsluhoval nás nějaký údržbář ve špinavých jeansech? Hotel nemá dost ukrajinců nebo co? Jídlo bylo pod průměrem obyčejný hospody, ovšem za Pražskou cenu. Cena zdaleka neopovídá kvalitě.

Ubytování  průměrně (1,9/5)

Ufff, co k tomu říct, na fotkách nádhera, v reálu staré vybydlené pokoje z 80s, koberce špinavé flekaté od buhví čeho, na jednom z okojů byly dokonce i šváby, recepční na to s klidem odvětil, že je to tam běžné a deratizátor je již objednaný. Další 3 naše pokoje nebyly vůbec připravené a ustlané, také koupelna byla v dezolátním stavu, uklid zde moc pořádně neprobíhá. Do toho netekla teplá voda?! 3 den už tekla po pár minutách odtočení studené.

Strava a stravování  průměrně (1,3/5)

Nejlevnější potraviny na trhu, je znát kde se pořádně šetří, přepálený olej a smrad z kuchnyně horší než v nějakem kfc, když už tu budete bydlet, lepší je se najíst jinde.

Na snídaně furt to samé, laciné párky, vodová vajíčka, oschlé sýry a uzeniny a dzus který je méně džusem než kdejaký syrup, malé bezvýznamné plus za kávovar s průměrnou kávou z prášku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,3/5)

Paní manažerka hotelu naslibovala hory doly a v reálu to byla jen naleštěná bída. Personál tvoří hlavně ukrainky, jsou tam tak 3-4 co dělají vše a pak neochotní recepční které Vaše přítomnost otravuje a pak také "skvělé" vedení hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (2,3/5)

Okolí hotelu je asi to nejlepší a nejhezčí na hotelu, ikdyž v okolí není zhola nic, pouze autobusová zastávka mhd a naproti servis alespoň má hotel fajn zahrádku.

Celkový dojem  průměrně (1,7/5)

Tento hotel je hodně napováženou i kdyby Vám ho zaplatil třeba zaměstnavatel. Když už sem budetemuset jet, tak ideálně jaro nebo podzim, na pokojích není klimatizace ani větráky a dokážu si představit, že v zimě by jste tu umrzli.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Praha a okolí - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání