Napsat recenzi

Určitě doporučujeme

Recenze hotelu Hotel Enzián (Česko - Plzeňský kraj - Železná Ruda)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2017
Přečteno: 52x
Recenze se líbila: 160 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu jsme strávili prodloužený víkend - vřele doporučuji... Velmi ochotná paní majitelka a krásné okolí. Moc děkujeme

Ubytování  průměrně (4/5)

Příjemné - v domácím atmosféře :-)

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vynikající a vydatná snídaně - objednána pouze ta.....

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Ochotná a velmi příjemná paní majitelka.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Krásné a klidné - prostě Šumava.....

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Výborný, určitě se někdy vrátíme :-)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Plzeňský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání