Napsat recenzi

Pobyt v Hotelu

Recenze hotelu Hotel Modrava *** (Česko - Plzeňský kraj - Modrava)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 38x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0

Pobyt byl v celku dobrý, restaurace byla vynikající. Personál se snažil. Nic méňě trošku pokulhávál úklid. Když opominu volně položené příbory na stolech a špinavých podtácků tak plíseň ve sprchovým koutě byla velice nechutná až z toho lezl mráz po zádech. Takže, vše bylo v pořádku až na zanedbanou čistotu.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Ušlo až na plísěn ve sprchovém koutě

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Bez připomínek, vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

Personá slušný, ochotný.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Jedním slovem nádhera

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Hotel dobrý, trošku vyšpílit úklid a bude to ok

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 18
z 29 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Plzeňský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání