Napsat recenzi

Již potřetí spokojenost

Recenze hotelu Hotel Parkhotel Tosch (Česko - Plzeňský kraj - Kašperské Hory)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2020
Přečteno: 22x
Recenze se líbila: 26 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný pobyt tvoří nejenom okouzlující místo, ale především profesionální a přívětivý personál. My jsme u Vás našli oboje. Genius loci tohoto místa, kde hotel stojí je velice silný a to tak, že člověka chytne za srdce a už nepustí. To se stalo i nám. Silným zážitkem nebyl jenom pouhý pobyt v hotelu, ale i lázně, lázeňský park a především jeskyně, která nás doslova dobila pozitivní energií. Zážitkem byla i mistrovská kuchyně Vašich kuchařů a to máme mlsné jazýčky, které ochutnaly prestižní kuchyně pražských podniků. Ano, vnímali jsme i drobné nedostatky, jako absence klimatizace a především lednice s minibarem na pokoji i v apartmánu, co je dnes už běžnou součástí pokojů každého lepšího hotelu, ale to lze velice rychle napravit, když se chce udržet si 4 hvězdy. Tak či tak, máme tendenci se k Vám pořád vracet, protože je nám u Vás dobře a máme pocit, jako bychom se vraceli k rodinným známým, na oblíbené místo, kde nacházíme spřízněné duše poskytující nám relaxaci a regeneraci. Děkujeme. Budeme se k Vám rádi vracet.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

skvěle jsme si odpočinuli

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

mistrovská kuchyně a výkony kuchařů a to máme mlsné jazýčky

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

vybavení - chyběla nám lednice a minibar, ale venkovní posezení nám to vynahradilo

Služba a personál - profesionální a přívětivý

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,4/5)

nemůžeme hodnotit, byli jsme tady v létě

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

malebné

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Máme tendenci se k Vám pořád vracet, protože je nám u Vás dobře a máme pocit, jako bychom se vraceli k rodinným známým, na oblíbené místo, kde nacházíme spřízněné duše poskytující nám relaxaci a regeneraci. Děkujeme. Budeme se k Vám rádi vracet.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 15 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání