Napsat recenzi

Všeobecná pochvala

Recenze hotelu Hotel Klášterský Mlýn (Česko - Plzeňský kraj - Kašperské Hory)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2020
Přečteno: 24x
Recenze se líbila: 30 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Chtěli bychom vyjádřit poděkování celému vedení a personálu penzionu Klášterský Mlýn v Rejštejně, kde jsme prožili skvělé 4 dny o tomto prodlouženém víkendu.

Ubytování  průměrně (4,9/5)

Ubytování luxusní

Strava a stravování  průměrně (5/5)

jídlo vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

všeochotný a velmi milý personál

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

V blízkém okolí velký výběr možností na výlety – hrady, rozhledny a jezera. Navíc v tomto období v okolí houby a borůvky.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Doporučujeme všem, kdo chce prožít kouzelné nejen víkendy, ale i báječnou dovolenou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání