Napsat recenzi

Víkendový pobyt

Recenze hotelu EA Hotel Kraskov **** (Česko - Pardubický kraj - Třemošnice)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2023
Přečteno: 3x
Recenze se líbila: 0 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nádherný a čistý hotel s mnoha vymoženostmi. Wellness čisté a krásné. Personál profesionální a usměvavý.

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za velmi úžasnou a profesionální péči vedoucího recepce pana Šamánka, máme už svůj vysoký věk a oproti jiným hotelům nám pan Šamánek byl vždy nápomocen a snažil se nám zajistit cokoliv. Proto se vrátíme už kvůli úžasnému přístupu.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Naprosto úžasné!

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Výborná moderní kuchyň

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Nic jsme nenašli špatného

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Vrátíme se v létě.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 18
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Pardubický kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání