Napsat recenzi

Ivana Franzová

Recenze hotelu Hotel Tvrz Orlice **** (Česko - Pardubický kraj - Letohrad)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 33x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

obrovská spokojenost s Gurmánským balíčkem - věnovala jsem ho jako dárek mamince a tetě a obě byly velmi spokojené a nadšené

Ubytování  průměrně (5/5)

Spokojené s vybavením pokoje

Strava a stravování  průměrně (5/5)

stravování super, opravdu vše bylo gurmánské a nic nemělo chybu, velké poděkování kuchaři i velmi ochotnému a vstřícnému personálu restaurace

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

naprostá spokojenost s privátním welnes i masážemi

personál hotelu velmi vstřícný a ochotný

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

příliš nám nepřálo počasí, ale i tak okolí hotelu pěkné, mnoho možností vycházek v přírodě

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Velmi dobrý dojem, super spokojenost se službami a skutečně gurmánský zážitek se vším všudy

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Pardubický kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání