Napsat recenzi

Hotýlek Na mlýně Herbortice

Recenze hotelu Penzion Na Mlýně (Česko - Pardubický kraj - Cotkytle)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2018
Přečteno: 183x
Recenze se líbila: 67 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pobytem v hotýlku jsme byli velmi zklamáni. Už u příchodu do hotelu ve 13, 45 jsme narazili na uzamčené dveře. Po zazvonění jsme byli překvapeni nevlídným přivítáním a konstatováním, že ubytování je až od 14 hodin. Tu samou zkušenost učinila i paní s handicapem snížené hybnosti. Inzerovaná relax zóna nebyla vůbec přístupná.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Ubytování bylo sice čisté, ale na pokojích a zejména v jídelně bylo velmi chladno.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Jídlo bylo dobré. Odpolední káva se nekonala.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Proklientský přístup si představuji jinak. Je možné, že byla na vině nemoc zaměstnankyň.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,5/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Prochladlý člověk vidí vše v horším světle. V létě by naše hodnocení bylo asi lepší.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 9
z 10 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Pardubický kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání