Napsat recenzi

Lázeňský?/LOL/

Recenze hotelu Lázeňský hotel Slovan (Česko - Olomoucký kraj - Jeseník)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 32x
Recenze se líbila: 30 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Asi bych hotelu odebral 1 hvězdu ze čtyř, kterou uvádí, a jistě bych se zbavil nabídek wellnessů nebo bych nabídky jinak specifikoval. Jinak hotel není špatný. Dále níže.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje, ale vůbec celý hotel je čistý, pěkný. Co ale vytýkám - WiFi a připojení k internetu velmi kolísavé a nespolehlivé/nestálé. Naladění Tv/programů alespoň programovou nabídkou veřejnoprávní Tv by bylo více než vhodné. Určitě v hotelu se čtyřmi hvězdami, by bylo standardem ve vybavení pokoje např. otvírák na láhve s korkovými uzávěry /vývrtka/, jakožto skleničky a tím nemyslím ty v koupelně, kartáč na šaty...

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Tak, to je vždy věc každého strávníka...snídaně, výběr je bohatý a vcelku rozmanitý, menu restaurace a jídlo/nápoje/servis v pohodě.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

"Výborný" nápad je herní koutek v hlavní restauraci. Pokud náhodou přijdou rodiče, kteří si s dětmi spletli restauraci s dětským hřištěm, no?! Minimálně je porušována bezpečnost provozu restaurace. Je věcí personálu, jak dokáží takové to hosty usměrnit, včetně toho že ve 4 hvězdičkovém hotelu/restauraci toleruje-vpustí hosty do restaurace v vyloženě teplácích.

Pokud bych měl hodnotit nabízené služby typu masáže/zábaly/apod. Na jejich místě bych od této služby rychle upustil. Pokud by přišla kontrola - pokuta je nemine. Hygiená 0, odbornost a kompetence osoby, která tuto službu zabezpečuje/provádí je opět na 0.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (1/5)

lze si dojet po okolí

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

není problém v rámci pobytu si najít své aktivity - spot, turistika, lyžování, apod.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Doporučuji, nedoporučuji služby typu wellness.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Olomoucký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání