Napsat recenzi

nic moc

Recenze hotelu Hotel Slunný Dvůr (Česko - Olomoucký kraj - Jeseník)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2023
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotel, krásné místo. Bylo to zamluveno už od února, těšila jsem se, přišlo mi to jako bych byla ubytována v lepším domově důchodců. Pobyt na 3 noci.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Pokoj hezký, matrace proleželé, polštář hrozný a prostěradlo škrábavé. Na zemi chlupy od psa. Uklízečka neuklízí. Asi pokud neřeknete.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Společné večeře, jedno jídlo pro všechny. Takže vám recepční dá kouknout do jídelního lístku při nástupu dovolené. Jídlo bylo ovšem dobře uvařené, tedy hlavní. Ty předkrmy, jakž takž.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

slečna recepční na ozdobu, moc nezdraví a nepomůže. Ostatní personál vcelku dobrý. Servírka na mne vylila láhev s vodou, pak přinesla kapesníky a nechala mne sedět v té louži.

Mapy a různé tiskopisy nebyly. Pouze takový přehled v šanonu k zapůjčení. Jinak odkaz na inf. centrum.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Krásný, vše upravené.

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Určitě ho nedoporučím známým.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Olomoucký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání