Napsat recenzi

Recenze hotelu Červenohorské sedlo

Recenze hotelu Horský hotel Červenohorské Sedlo *** (Česko - Olomoucký kraj - Červenohorské sedlo)

Hodnocení:
průměrně: 2,7/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 126x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dobrý den

Pre dvoma dnami sme sa vrátili z dovolenky v Jeseníkach.Príroda krásna,snehu na hrebeni vyše metra. Avšak zostali sme uplne sklamaní z pobytu.

Juraj

Ubytování  průměrně (2,7/5)

Izby absolutne nezodpovedajú popisu a fotografiam na bookingu.Naša izba sa dá porovnať s internátom ,ktorý neprešiel rekonštrukciou asi 40 rokov. Kúpelka -obklady 15*15 ružové,toaleta zelená a igelitový záves v sprche.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Mali sme len ranajky.Prvý den sme prišli v 9,30 a nebolo si už viac menej z čaho vybrať

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Bazen mal byť pre klientov od 11-15 grátis. O 11,15 nás prišli vyhnať,že idú dezinfikovať bazén.Dalšie sklamanie.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

Tu to fungovalo na 100%

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Príroda super,ale to nieje zásluha Hotelu. Chýbajú parkoviská! V sobotu sa aspon snažili niejak tú dopravu regulovať,avšak v nedelu nám trvalo hodinu pokial sme sa vyhrabali z parkoviska a dostali na hlavnú.

Celkový dojem  průměrně (2,7/5)

V dnešnej ponuke Hotelov a pri cene 46 eur na osobu a noc,už nikdy viac do tohto zariadenia

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 15
z 40 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Olomoucký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání