Napsat recenzi

Šmídovi

Recenze hotelu Hotel Paramon (Česko - Moravskoslezský kraj - Světlá Hora)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2016
Přečteno: 140x
Recenze se líbila: 113 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme moc spokojeni. I když nám počasí moc nepřálo, mělo to zase jiný půvab. Procházky v krásné krajině, hlavně klid a čistý vzduch. Nevracíme se podruhé na stejnou destinaci, ale zde uděláme výjimku, protože to nemělo chybu.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Spokojení

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Moc nám chutnalo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Personál velmi ochotný

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,2/5)

bylo léto

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Vynikající, balzám na nervy

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Vřele doporučujeme

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 17 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání