Napsat recenzi

Pochvala

Recenze hotelu Hotel Paramon (Česko - Moravskoslezský kraj - Světlá Hora)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Přečteno: 81x
Recenze se líbila: 113 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Spokojenost se všemi zaměstnanci hotelu, prostorný pokoj s chladničkou a TV

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Pohodlné postele, čisto, prostorný balkon, dostatečný nábytek (komoda, stolek, křesla, skříně)

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Snídaně (včetně ovoce), dostatečný výběr potravin (pečivo, uzeniny, sýry apod.), večeře - vynikající polévky, velké porce + každý den dezert

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

mohli jsme využít saunu, tělocvičnu, zahrát si ping-pong, půjčit kola - myslím, že vybavení dostatečné

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

příjemné prostředí, jak travnatá plocha, tak i štěrk

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Určitě doporučuji

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 17 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání