Napsat recenzi

Pékné prožitých 6 dní

Recenze hotelu Hotel Paramon (Česko - Moravskoslezský kraj - Světlá Hora)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 86x
Recenze se líbila: 109 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Okolí s kostelíčkem Okolí s kostelíčkem
  • Paramon Paramon
  • Lyžaŕský vlek Lyžaŕský vlek

Byli jsme u vás spokojeni. Přispělo k tomu nejen pěkné počasí, ale příjemné zacházení a dobrá strava. Rádi se, bude-li to možné, k vám zase vrátíme. Nestačili jsme se rozloučit -při odjezdu- s milou paní Tesařovou. Činíme tak tedy takto a přejeme další, povšechně ůspěšné, dny.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Horské, nové vybavení nábytkem, koupelna velká se sprch.koutem

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Byli jsme spokojeni. Snídaně šv. stoly, výběr dostačujici, večeře dobře upravené a chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Vybavení novým nábytkem a postelemi. Jen deky a polštáře by bylo vhodné obnovit. S Personálem a službami jsme byli spokojeni.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,2/5)

V zimě nejezdíme, tak snad super!

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Jeseníky krásné, rád na vás vzpomnám...

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 17 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání