Hotel Slunce - Rýmařov, opravdu pro nenáročné.
Recenze hotelu Hotel Slunce *** (Česko - Moravskoslezský kraj - Rýmařov)
Květen 2019. Hotel je opravdu pro nenáročné (myslíme tím vybavení, čistota, stravování a personál). Nabídka neodpovídá ceně!
Ubytování
Jednoduché, postel hodně tvrdá, vše zastaralé, vrzaly kliky, dveře. Silně tekl kohoutek u dřezu a i když tam byl kuchyňský kout, nebylo tam vůbec žádné vybavení.Bylo znát, že na rekreantech ve všem hodně šetří.
Strava a stravování
Mizerné (snídaně, jak u snědeného krámu), měli jsme hlad, když jsme přišli až po 8 hodině, už tam téměř nic nebylo. Večeře dle nekvalitního výběru.
Vybavení, služby a personál hotelu
Koberce staré, špinavé a všechno hodně zastaralé, neodpovídalo ceně. Kolem okna plíseň, která byla cítit.
Okolí hotelu
V této lokalitě je určitě spoustu hotelů lepší kvality.
Celkový dojem
Nedoporučujeme na základě vlastních zkušeností.
z 17 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.