Napsat recenzi

Jan Bartoněk

Recenze hotelu Hotel Zlatý Orel **** (Česko - Moravskoslezský kraj - Ostravice)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 6 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu Zlatý Orel jsme byly již dvakrát a bohužel musím říci, že úroveň služeb šla velmi strmě dolů. Před pěti lety, když jsme hotel navštívili, tak jsme byly velmi mile překvapeni prostředím, wellness programem a servisem hotelových služeb. Co jsme zažili v listopadu na víkendovém wellness pobytu se nedá s předchozí návštěvou srovnat a rozhodně se nejedná o hotelové ubytovací zařízení se čtyřmi hvězdami. Bohužel jde samozřejmě i o návštěvníky hotelu a nemyslím si, že je vhodné přijít do restaurace na večeři, či snídani v teplákách a dát si nohy na lavici, na které se sedí a ještě obtěžovat ostatní hlasitou hudbou z mobilního zařízení.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Pořád pěkné a čisté, až na vnitřní teplotu, což chápu z důvodu úspor energií v dnešní době.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Snídaně formou bufetu nedostatečné sortimentem(velmi ořezané - několik základních potravin), studené párky, žádná sladká tečka k ranní kávě a pro srovnání před pěti lety, kdy hotel disponoval obrovským sortimentem potravin a třeba i vlastně vyráběnou marmeládou je to opravdu ubohé. O večeři z polopenze se nechci ani zmiňovat.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Bohužel wellness je neudržovaný a ne zcela funkční. Musím ale vyzdvihnout snahu personálu, který byl velmi ochotný a milý. Bohužel pokud personál nemá prostředky ke své práci, tak to rozhodně nezachrání.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Nádherné

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Myslím si, že pokud se bude hotel ubírat touto cestou, za chvíli z něj bude solidní ubytovna.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání