Napsat recenzi

Doporučuji!

Recenze hotelu Hotel Odra *** (Česko - Moravskoslezský kraj - Ostravice)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2020
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 88 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Klid, pohoda, relax...nic není problém, velmi vstřícný personál, vynikající jídlo...

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Starší nábytek, ale udržovaný, čisto, denně úklid, výměna ručníků, osušek

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Snídaně bufetovým způsobem, každý si vybere, co má rád-od teplé slaniny, párky, klobásy, volské oko, tlačenka, utopenci, paštika, aspiky, šunka, sýry, zelenina, ovoce, jogurty, müsli, křupinky, buchty, koláče, hřebeny, různé druhy pečiva + chléb, káva, čaj, džus, voda s citrónem...k obědu (polévka+hlavní jídlo, výběr ze dvou jídel) voda s citrónem. Večeře opět bufetovým způsobem, jídlo dle přání nabírá kuchař, není problém “přídavek”, saláty, kompoty, sýry, hroznové víno, meloun a vždy něco navíc (jednohubky, šneci z listového těsta, buchta, závin, ovocný dezert). Jídlo opravdu TOP!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Bazén, welness vše neomezeně. Personál ochotný, není co vytknout, snad jen...schází vysoušeč vlasů.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (5/5)

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hned za hotelem vstup do lesa, pod hotelem “hrací zóna” pro děti, samá zeleň, moc pěkné.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkově super odpočinek. Žáden luxus, ale zase, člověk nemusí mít s sebou společenské šaty. Po hotelu jsme se pohybovali (na procedury, bazén, welness) v županu (můžete mít vlastní, nebo vám půjčí).

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání