Napsat recenzi

Horská Chata Skalka

Recenze hotelu Horská Chata Skalka (Česko - Moravskoslezský kraj - Mosty u Jablunkova)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 300x
Recenze se líbila: 396 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naprosto skvělý víkend s přáteli na této horské chatě.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Uklizeno, postele dobré a čistě povlečené. Pokoje útulné. Některé pokoje mají svoje vlastní soc.zařízení. Ale i společné jsou pěkné a hlavně čisté.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Kuchyň výborná, česnekačka jak řemen.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Vybavení pokojů trošku starší, ale nutno vzít v potaz, že chata před lety vyhořela. Personál ochotný a pan šéf je úplný pohodář.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,3/5)

nevíme, byli jsme teď v Květnu. Ale asi ok, když je sníh, vleky jsou kousek od chaty.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Balzám na nervy.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Prostě pohoda.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání