Napsat recenzi

Kamzík - tam už ne

Recenze hotelu Hotel Kamzík (Česko - Moravskoslezský kraj - Malá Morávka)

Hodnocení:
průměrně: 1,8/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 78x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0

Cena neodpovídá kvalitě služeb

Ubytování  průměrně (1,6/5)

Pokoj byl čistý, to je plus, vybaven v retro stylu ( záměr to asi nebyl ), divný zápach který procházel celým hotelem. Taková jakoby zatuchlina. Ve 22:15 na nás přišel klepat recepční, že nám dala slečna špatný pokoj.

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

No tak to je jedna velká katastrofa. Nevím kdo jim tam vaří, ale uklízečka by snad uvařila lépe. Kuřecí maso tak tuhé, že by nešlo nakrájet ani steakovým nožem. Placek nedodělaný, syrový, požádali jsme o dosmažení, což se ani to kuchaři nepovedlo. Nejlepší byly přílohy, hranolky, krokety, ale to je tak vše. Byl zavřený bar ( v rekonstrukci ) a pomalu byl problém dostat v jídelně kafe. Nakonec donesli, ale chudák servírka to od provozní schytala.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,7/5)

Vybavení retro, zatuchlo, naštěstí pokoje čisté. Personál nevím kde sebrali, ale všichni mi přišli zmatení jak lesní včely.

Wellness nefungoval tak jak měl ( velká vířivka fungovala na 20%, trysky šly jen tři, sauna ok až na parní, ta nejela. Jen dvě lehátka na odpočinek po saunování )

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,3/5)

Nemůžu posoudil, byli jsme na wellness

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Krásné

Celkový dojem  průměrně (1,8/5)

Zde už opravdu nepojedeme, není důvod se tam vracet.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 11 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání