Napsat recenzi

Pobyt v Beskydech

Recenze hotelu Rekreační středisko - Penzion Zátiší (Česko - Moravskoslezský kraj - Komorní Lhotka)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 21 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Okoli penzionu je prijemne, kolem priroda, moznost vyslapu. K arealu patri i mensi venkovni bazen, solna jeskyne, atrakce pro mensi deti,

Co mi chybelo byla osuska, opravdu tenky rucnik nestaci na utreni rukou , tvare i celeho tela.

Jidlo jsme okusili,ale neobjednala bych si tydenni stravu, pomerne slabe, bohuzel stejny pocit i v blizkem hotelu... Asi dobri kuchari pracuji v jinych zarizenich.

V odlehlejsim kridle budovy se schazi do prizemi po schodech, kdy je ten posledni o dost vyssi nez ostatni. Vim, ze seniori meli problem a hrozi zde uraz.

Zmeneny schod oznacit zlutou barvou nebo doplnit dalsi schod.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Uslo to

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Vybaveni skromne, dostacujici krom zminenych chybejicich osusek, neuklizeno pod posteli

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,2/5)

vyuzili jsme detsky vlek

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

krasne Beskydy

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Pro nenarocne turisty a milovniky prirody

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání