Napsat recenzi

Poprvé a naposledy

Recenze hotelu Horské Lázně Karlova Studánka (Česko - Moravskoslezský kraj - Karlova Studánka)

Hodnocení:
průměrně: 2,5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2021
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 8 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Karlovu Studánku znám,ale bydlela jsem tu prvně.Bohužel je vidět, že lázně jsou státní podnik

Ubytování  průměrně (2/5)

Ubytování, čisté,vybavení pokoje dostačující

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Katastrofa,půl hodiny po začátku večeře není co jíst,jsou jen přílohy.U bufetu šichni stojí ve frontě a míjí mísy s tím co nechtějí než se dostanou k tomu co si vezmou,to jsem ještě nezažila.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,5/5)

Vybavení nic,moc.Personál se chová v duchu my Vás nenutili k nám jezdit

Lázeňské služby  průměrně (2,5/5)

Výběr by byl,ovšem procedury trvají 10 až 15 minut.Ještě nesedím a už odcházím.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Okolí nádhera.

Celkový dojem  průměrně (2,5/5)

Lázně jsou krásné, historické, kazí jim to zkostnatělý systém lidí

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání