Napsat recenzi

Krásný pobyt v Beskydech

Recenze hotelu Hotel Pod Kyčmolem **** (Česko - Moravskoslezský kraj - Horní Lomná)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2021
Přečteno: 10x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moc se nám tady libilo ,není co vytknout , maximální spokojenost , výborný jídlo mistra kuchaře , skvěle pivo . Krásná příroda , hotel čistý a utulny , milý a ochotný personal , vše super .

Určitě tu nejsme naposledy , rádi se sem vrátíme .

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Vše čisté a utulne

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Zážitek , výborný jídlo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Milý a ochotný personal , vždy úsměv na rtech

Lázeňské služby  průměrně (3,5/5)

Parní bylinkova sauna výborná , masaz skvělá

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Krásná příroda , doporučuji

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Maximální spokojenost , určitě se sem vrátíme , doporučuji

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 13
z 22 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání