Napsat recenzi

Hotel nedoporučuji

Recenze hotelu Hotel Pod Kyčmolem **** (Česko - Moravskoslezský kraj - Horní Lomná)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 267x
Recenze se líbila: 48 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel rezervovaný měsíc předem osobně na recepci, rezervace byla potvrzena e-mailem i s požadavky na pokoj s vanou. Vyfakturován byl tento pokoj č.211, ale po příjezdu jsme byli ubytováni v pokoji č. 205,bez vany, náš rezervovaný pokoj byl paní majitelkou dán hostům, kteří měli pobyt delší (více peněz zvítězilo), check-in 14.00 ,my se ubytovali cca ve 14.15 , pokoj se ještě uklízel, přesto zde byly zaprášené lampy a pavučina nad postelí. Absolutně neodpovídá čtyřhvezdičkovému hotelu.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Katastrofa

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Ušlo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Katastrofa

Lázeňské služby  průměrně (3,5/5)

Katastrofa

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Super

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Katastrofa

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 15
z 25 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Moravskoslezský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání