Napsat recenzi

Ok - na nádherném místě

Recenze hotelu Hotel Petr Bezruč ** (Česko - Moravskoslezský kraj - Frýdlant nad Ostravicí)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2021
Přečteno: 49x
Recenze se líbila: 8 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je obrovský, opravdu působí retro dojmem, ale na mě v tom pozitivním smyslu, bylo mi tam dobře. Sociální zařízení moderní i čisté. My jako skupina jsme toho moc extra nepotřebovali, ale personál vyšel asi vždy vstříc.

Ubytování  průměrně (2,6/5)

Skromnější, ale čisté.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

V pohodě, asi standard.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Lehce retro asi ve všem, ale fajn.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Chtěl jsem přidat pozitivní recenzi, abych lehce vyvážil ty negativní, ale zase to nechci přechválit. Já sám (nebo v páru) bych asi hledal jiné místo, ale hotel a služby jsou v pohodě (3/5) a to místo přidává ještě bod navíc.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 133
z 269 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání