Napsat recenzi

NESPOKOJENOST

Recenze hotelu LIONS (Česko - NESUCHYNĚ)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 48x
Recenze se líbila: 25 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

UBYTOVÁNÍ NA JEDNICKU,JÍDLO SPATNA SKOLNÍ JIDELNA NESEL ELEKTRICKÝ PROUD NIKDO NIC NEREKL NEVYBRANE PROCEDURY NEVRACENY ANI SVÍCKY NEBO NECO NA POKOJ NEZAJISTĚN JIDLO NA VECEŘI ZBYTKY Z PRVNÍHO DNE ANI CHLEBA YÝDNY PROSTE KATASTROFA NEJEZDETE NIKDO NEDOPORUCUJI,,,,

Ubytování 

PARADA

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

DOBRE

Okolí hotelu 

PEKNE

Celkový dojem 

POHROMA

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Česko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání