Pobyt zde

Recenze hotelu Penzion Medvědín (Česko - Liberecký kraj - Vítkovice)

Průměrné hodnocení hotelu:
4
(na základě 10 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: listopad 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 2

Byly jsme zde přes víkend.

Ubytování 

No ubytování nebyla žádná sláva,(nevím jestli jsou takové všechny pokoje)ale my dostali poměrně malý a starší pokoj,ve kterém byla zima a nevím proč ale neteklo moc teplé vody.

Strava a stravování 

I když jsme přišli v čas,dostaly jsme večeři o 30 minut později a studenější.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení hotelu je poměrně staré a trochu opotřebované.Personál na mne působil trochu podivně,vždy večer se sešel a v restauraci pil alkohol a dělal hluk.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky 

To to je pozitivní stránka hotelu a to skiareal Spindlerův Mlýn.

Okolí hotelu 

Hotel se nachází v krásném údolí,škoda že okolo hotelu nebylo moc uklizeno.

Celkový dojem 

Tento hotel nedoporučuji.Je to spíš ubytovna než penzion.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

O
Olin Sukup 27. 12. 2013 14:36
Reakce na recenzi
Penzion Medvědín byl otevřen 25.12. 2012. Těžko mohl někdo hodnotit pobyt z listopadu. Jediná možnost je, že tuto recenzi napsal bývalý provozovatel, který musel toto místo za dramatických okolností opustit s cílem poškodit nového majitele. . V recenzi chybí jméno. Pokud je recenze skutečná, týká se starého provozovatele a doby kdy byl těsně před ukončením provozu. S pozdravem, Olin Sukup, majitel penzionu Medvědín tel. 608 731572
O
Olin Sukup 27. 12. 2013 15:20
Reakce na recenzi
Omlouvám se za chybu v datumu. Penzion Medvědín byl otevřen 25.12. 2013. O. Sukup

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené