Napsat recenzi

Krásný pobyt ve dnech 28.10 - 30.10.2016

Recenze hotelu Hotel Idol (Česko - Liberecký kraj - Vítkovice)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 125x
Recenze se líbila: 740 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Děkujeme za krásně prožitý víkend s dětmi, velmi se nám u vás líbilo.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Ubytování bylo krásné, velké a prostorné rodinné apartmá, ze začátku tam byla zima, ale pak to již bylo v pořádku. Nebyl dálkový ovladač k televizi, ale nedivím se, lidé si odnesou z pokojů kde co. Prostorná koupelna s vanou, hodně prostoru na odkládání věcí.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Stravování bylo super, všichni byli spokojení. Na snídaně teplé pečivo a bufetový bohatý výběr různých věcí. Večeře tříchodové menu, taktéž dostačující a chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Personál byl velice milý a ochotný, není co vytknout, ba právě naopak - veliká pochvala.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Krásné okolí, možnosti jít na túry jak v létě, tak i v zimě. Jediné negativum je příjezdová cesta, ale tu si nikdo nevybírá.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Super víkendová dovolená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 79
z 84 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání