Hrůza

Recenze hotelu Hotel Trosky (Česko - Liberecký kraj - Troskovice)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,9
(na základě 23 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Už nikdy vice

Ubytování 

Pokoj byl čistý,povlečení a ručníky voňavé,to je asi jedině co bylo jak má být.Ale po nastěhování na pokoj jsme zjistily,že nám zapomněli dát peřiny na třetí postel.Pak zas přišel pan údržbář že prý musí jednu postel celou vyměnit.Tak začal oddelavat povlečení a matraci a postel odnesl-spatny rošt.Vzapeti donesl jinou.Byla jsem překvapená protože rezervace byla udělaná s dostatečným náskokem a ještě v podvečer jsem volala na recepci že přijedeme až v sedm večer.

Strava a stravování 

Pár hotovek, ne příliš čerstvých, hranolky nasakle olejem,něco co si říká hamburger,ale k jídlu to nebylo,stoly ulepene, nesklizene nádobí ze stolů.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál v podstatě nezajimate. Frčí si tam tak nějak pro sebe.Ale nejsou neprijemni.

Okolí hotelu 

To je krásné

Celkový dojem 

Jedná noc nevadila,v jistém slova smyslu taky zazitek.Ovsem koupit si tady tydeni pobyt tak

to by mě trefil šlak.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené