Napsat recenzi

Zklamání

Recenze hotelu Pytloun Travel Hotel *** (Česko - Liberecký kraj - Liberec)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2016
Přečteno: 149x
Recenze se líbila: 525 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Měli jsme objednaný "hezký" čtyřlůžkový pokoj, bohužel přišlo velké zklamání, pokoj umístěn v nejvyšším patře - tady už přístup po velmi přikrých schodem s velmi nízkou světlou výškou, vyšší osoby se můžou bouchnot do hlavy.

Ale hlavně pokoj velmi malý, postele umístěné pod šikminou, ale hlavně velmi úzké. Jelikož jsme byly na školení, nebyla to rodinná dovolená, tak to bylo velmi nevyhovující, opravdu velké zklamání, podle fotek hotel nabízí daleko lepší standart. Personál byl velmi ochotný a pokoj nám vyměnili za 2 dvoulůžkové.

I zde to nebyla velká sláva, v jednom pokoji postel umístěna velmi nevhodně pod šikmou střechou, velmi špatný přístup pouze z jedné strany a to jen cca 30 cm. Z toho důvodu stěny velmi špinavé. V pokoji dále křesílka ve značně šeslém stavu. To samé špína v rozích a pod postelí. Koupelna jinak čistá, standardní.

Druhý pokoj ok, ale ta cena už nebyla příznivá.

Pro příště už Hotely Pytloun nezvolím, i když už jsem je znala z předchozích pobytů. Za příznivější cenu nabízejí jiné hotely v Liberci lepší standart.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Velmi špatné, bohužel jsme měli smůlu na pokoj, za podobné peníze jsem zvyklá na lepší služby. Velmi špatný poměr cena/výkon.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Personál velmi ochotný, chyby si jsou vědomi, ale nemají páky jak to změnit - prezentace na webu neodpovídá skutečnosti. Klamavé informace.

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Hotel poměrně daleko od centra. Parkování v pořádku, zahrada pěkná.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 9 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání