Napsat recenzi

Velké zklamání

Recenze hotelu Pytloun Travel Hotel *** (Česko - Liberecký kraj - Liberec)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 140x
Recenze se líbila: 560 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Podle fotek a popisu jsme očekávali mnohem více.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

+ pokoj v přízemí, nemuseli jsme do schodů

+ čaj, sušenka, káva, cukr a citron každý den (až na neděli) na pokoji

- třílůžkový apartmán je spíše malý "kutloch"

- pouze dvě židle v apartmánu pro tři, třetí člověk jedl na posteli nebo různě po pokoji

- fotky neodpovídají skutečnému vzhledu pokoje, asi je nafocený ten nejlepší

- dva noční stolky jsou sice fajn, ale když jsou vedle sebe zprava postele, na každém lampička, tak člověku, který spí vlevo u zdi, je tento stolek a lampička úplně k ničemu

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

K personálu výtku nemám, až na jednu slečnu, která byla trochu mimo, byli všichni příjemní a ochotní.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Už by jsme se zde bohužel neubytovali. Nepatříme mezi náročné klienty, ale za tuto cenu jsem bydlela v lepších hotelech a apartmánech.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání