Napsat recenzi

Přemek Vrabec

Recenze hotelu Pytloun Travel Hotel *** (Česko - Liberecký kraj - Liberec)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 52 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu jsme strávili s dětmi a pejskem 3 krásné dny.. ve všem nám vyšli vstříc, jídlo nám moc chutnalo, velký výběr, i děti se každé ráno těšili na snídaně.

Určitě se zase rádi vrátíme

Děkujeme

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Pro nenáročné klienty super.

Pohodlná postel, v koupelně jsme měli k dispozici i sprchový gel, šampon i krém na ruce. A dokonce i fén, takže jsme si vlastně nemuseli nic vozit.. a kdybychom něco zapomněli , byla možnost si říci personálu i o něco dalšího..

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Vybavení dostačující a personál milý a ochotný

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Super, rádi se opet vrátíme

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání