Napsat recenzi

Jaroslava Malá

Recenze hotelu Centrum Babylon a Hotel Babylon **** (Česko - Liberecký kraj - Liberec)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2024
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 9 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vrátily jsme se po 3 letech,kdy jsme odjížděli nadšeni...tentokrát bohužel zklamání,spousta věcí nefungovala, a je vidět ,že se o to moc nestarají . z tobogánu prodřený plavky a sedřený záda ...postele hrozný!!! I děti ,se nevyspali ani jednu noc :-( . Jedině co si zachovalo trochu kvalitu jsou snídaně a večere.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

mohlo to být lepší ....

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

spokojenost

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

postele prostě hrozný

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Celkový dojem  průměrně (3/5)

za ty peníze ...asi už né

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 18
z 35 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání