Dovolená
Recenze hotelu Centrum Babylon a Hotel Babylon **** (Česko - Liberecký kraj - Liberec)
Na hotelovém parkovišti 3 patro. Vandalové nám poškodili kola. Hotel reagoval NIC SPOLEČNÉHO S TÍM NEMÁME.... Takové neseriózní jednání jsem ještě nezažil... Vizitka hotelu....
Ubytování
Průměr
Strava a stravování
Dobrá
Vybavení, služby a personál hotelu
Nic moc
Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky
Dalo se
Okolí hotelu
Pěkné
Celkový dojem
Postoj hotelu velmi špatny...
z 41 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.