Napsat recenzi

Balíček zábavy

Recenze hotelu Centrum Babylon a Hotel Babylon **** (Česko - Liberecký kraj - Liberec)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2022
Přečteno: 72x
Recenze se líbila: 20 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Balíček zábavy s polopenzí na 3 noci. Bylo to úžasné. Dcery si tam každý den našly to, co je baví. IQ Landia super, tu rozhodně doporučuji.IQ park, Fun Park spíše pro děti cca do 10 let. V lunaparku si najdou své i starší děti. Aquapark- úžasně udělané Atrium. Jediné co nám vadilo,, na nás studená voda 29 st. Jinak sauna, vířivka, pára skvělé.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Měly jsme s dcerami 3L pokoj , dokonce jsme dostali větší, protože měl za námi přijet manžel, ale nevěděly jsme to určitě. Pokoj byl čistý, naprosto dostačující. I přes vysoký mráz v noci, byl pokoj teploučký.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Polopenze. Výběr široký, každý si našel to, na co měl chuť. Byly jsme v období, kdy byl skoro prázdný hotel. V době našeho odjezdu plná restaurace, ale stále se jídlo doplňovalo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

Dostačující. Masáž nohou úžasná - paní masérka velice příjemná. Masáž zad skvělá i pan masér.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,2/5)

Nevím

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Nic moc

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Byly jsme spokojené.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 25 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání