Napsat recenzi

Pytloun Harrachov- uz ne

Recenze hotelu Pytloun Wellness Hotel Harrachov **** (Česko - Liberecký kraj - Harrachov)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 27x
Recenze se líbila: 0 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Pytloun by mel snizit pocet hvezdicek, ktere ma. Pobyt jsme dostali darem, ale bohuzel sklamani. Na pokoji bylo plno chlupu od psu, rozthane zahlavi postele, mala koupelna, chybeli jednorazove backory pro wellnes, vecere mela nedostatecny vyber jidel. Personal nemel prehled a jenom tak vam vletel do pokoje, kdyz jste se prevlikali. pobyt byl rezervovan 2 mesice predem i se sluzbami navic, ale tyhle sluzby vubec nemeli ve svym rezervacnim systemu a byl problem.

Pod balkonem jsme meli smetiste, uklizecka se u nas na pokoji nestavila vubec a pod televizorem byla krev....

Za tyhle hvezdicky to bohuzel nestoji a ani za cenu ubytovani

Ubytování  průměrně (3,6/5)

tohle necekate od 4* hotelu, je to tak pro kategorii 2* a ne vice.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

minimalni, personalu bylo nedostatek a ten kterej byl se jenom zaucoval

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,9/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

nic moc

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 10
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání