Napsat recenzi

Tady se zastavil čas...

Recenze hotelu Hotel Šedý Vlk (Česko - Liberecký kraj - Harrachov)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 28x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel z dob těžké totality., bez známek jakéhokoli zlepšení. Vyspíte se, to je v celku v pohodě, ale nečekejte na pokoji lednici nebo nedej bože jiné vymoženosti moderní doby. Koupelna se sprchou a záchodě taky ušla.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Takové to: nacpeme na pokoj pro 2 alespoň 4 osoby...

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Strava nemastná, neslaná - bez chuti a bez zápachu (naštěstí)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Personál - šílený!!! Chtěly jsme utrit stůl a bylo nám řečeno, ať si presedneme. Pan lítal po place jako šílený - evidentně nezvládl nápor 20 lidi...

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Tříhvězdičkový hotel by měl vypadat trošku lépe.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 7 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání