Napsat recenzi

Imrich

Recenze hotelu Hotel Fit Fun *** (Česko - Liberecký kraj - Harrachov)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2023
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 9 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

klasický pobyt v klasickém hotelu. Nic mimořádného a ani exkluzivního.

Ubytování  průměrně (2,8/5)

V pokoji č.529 byl po celou dobu pobytu cítit odpad. Vyvětrat se nedalo !!!

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Byť je uváděna pestrost stravy opak je pravdou. Ještě tak snídaně, ty byly pro nenáročné strávníky dostačující. Horší to bylo s večeřemi. Psáno provozní doba výdeje od 18:00 do 20:00 hodin. Praxe byla, že již v půl osmé nebylo k jídlu nic a personál odklízel prázdné nádoby z pultu. Nikdo jídlo nedoplňoval a po otázce proč v 19:00 hod. není maso a polévka nám šéf kuchař suše sdělil, že když jí tam nevidíme tak asi není. Tento přístup personálu je pro váš hotel velmi nešťastný a odrazuje vám to mnoho dalších hostů. Byli jsme svědky i situace, kdy hotelový host přišel těsně po půl osmé a jako náhradu za prázdné mísy obdržel zákusek, jako omluvu. Vrátili jsme se v tu ránu o 70 let zpět. I personám by měl vědět, že jsou placeni hlavně z peněz hostů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

Personál u baru, bowlinku, bazénu a recepce byl vstřícný. Manažer se bohužel jen vymlouval na nedostatek personálu což nás platící hosty doopravdy nemusí nikterak zajímat. Jak by to asi vypadalo, kdyby každý nespokojený host žádal vrácení nějaké části poplatku za pobyt ?

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,9/5)

nemohu posoudit

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

není co vytknout

Celkový dojem  průměrně (3/5)

průměrný hotel.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 83
z 180 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání