Pivovarská bašta Vrchlabí

Recenze hotelu Hotel Pivovarská Bašta (Česko - Královéhradecký kraj - Vrchlabí)

Průměrné hodnocení hotelu:
2
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Fotografie: 0
Komentáře: 0

S velkou lítostí musím napsat recenzi o kterou se musím podělit.

Ubytování 

Při příjezdu nikdo nevěděl, že jsme měli přijet, tudíž zmatek, kde vlastně budeme a kde jsme si objednávali. Nikdo nám neuměl říct zda je nebo není místo.

Dostali jsme pokoj pro personál vedle kuchyně a okna vedla k altánu, kde personál kouřil. Při příchodu smrad, sprchový kout doslova kvetl plísní, povlečení flekate a zaprane. A poslední tresinka na dortu byla televize, která šla 10min a poté se vypla..bez nějakého upozornění.

Strava a stravování 

Průměr... spíše strava z prášku, ale dalo se to sníst. Líbilo se mi, že jídlo bylo 3 chodove - polévka, hl. jídlo a dezert

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál katastrofa!!! Spící pana, která neuměla ani poděkovat, nebo se usmát a step všeho bylo řvaní jestli je p*ca aj.

Hl. provozak super, zklamala mě pouze prohlídka pivovaru, která byla v ceně, kterou pan provozak zkrátil na 10min, protože již proběhla min. den a jindy čas nemá.

Jediný kdo si svou dobu opravdu odpracoval byl jeden z pinglu, který měl aspoň nějakou snahu a choval se profesionálně.

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Žádná sláva, víckrát už sem nepojedeme.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Top nabídky dovolené