Napsat recenzi

Klid na horách

Recenze hotelu Dvorská bouda (Česko - Královéhradecký kraj - Vrchlabí)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2020
Přečteno: 15x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

"Všechno bylo naprosto skvělé a dovolenou jsme si s manželkou moc užili. Na Dvorské boudě jsem byli v roce 2018 a letos v říjnu. Služby, které poskytuje chata se již 100% zlepšily. Pokoje jsou čisté a nově zrekonstruované. Nové postele i nábytek. Jde vidět, že majitelé investují do chaty. Současný personál je ochotný a milý. K snídaní jsou každý den domácí upečené housky. Pokud jste milovníci horské turistiky tak určitě doporučuji. Velké + je, že můžete mít sebou i psa na pokoji. V případě nepříznivého počasí můžete trávit čas v klubovně, kde je TV a stolní hry. Rádi se opět vrátíme."

Ubytování  průměrně (2,8/5)

Jednoduše zařízené pokoje.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Skvělá. Nejlepší jsou domácí sladké knedlíky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

Personál milý.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

krásné horské prstředí

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Super

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 33
z 54 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání