Napsat recenzi

Zásadně nedoporučuji

Recenze hotelu Hotel Špindlerova Bouda *** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 141x
Recenze se líbila: 73 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Bohužel ke skvělému místu je zde hotel s velmi nepříjemným až agresivním personálem

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Bohužel personál (recepce, restaurace) je velmi špatný, často sprostý a agresivní

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Velmi špatný večeřový bufet - večeře nedoporučuji

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Agresivní neochotný personál a majitel

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,5/5)

hotelový skibus zmiňovaný na webu nejezdí

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Okolí je krásné

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Bohužel s ohledem na krásné okolí, personál a vedení hotelu zásadně kazí dojem

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 105
z 161 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Petra Rozkova: petrarozkova@seznam.cz - 1. 3. 2019 20:14

Vážená slečno, byla jsem tomu přítomna.... chovala jste se jako tele! Já sama byla už už před výbuchem nad vaší hloupostí a neomaleností..... Podívejte se do zrcadla místo toho aby jste psala tady takové nesmysly ;-) reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání