Napsat recenzi

Špindlerova Bouda

Recenze hotelu Hotel Špindlerova Bouda *** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 78x
Recenze se líbila: 66 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Perfektní služby ,vynikající jídlo ,čistota , nádherná příroda- to je Špindlerova Bouda . Byli jsme zde jednou v létě a 2x na vánoce a určitě se znovu vrátíme.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Ubytování v depandaci , čisto , krásný výhled

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Vynikající ,dobře ochucené , kvalitní suroviny ,snídaně i večeře formou bufetu ,čerstvé saláty ,ovoce , maso na grilu ,perfektní

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Příjemné ,čisté wellnes , velice vstřícní a ochotní oba recepční , pomáhající s jakýmkoliv problémem ( u nás např. odfrézování zavátého auta ) , Dobrá zkušenost i s údržbáři a číšníky.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,6/5)

Ideální místo pro běžkování ,přímo na hřebenech.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Nádherná horská příroda ,čisto,klid.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Perfektní ,kdykoliv se budeme rádi vracet.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 101
z 152 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání