Napsat recenzi

nikdy více !!

Recenze hotelu Hotel Špindlerova Bouda *** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 191x
Recenze se líbila: 66 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Do hotelu jsme jezdili deset let a teď NAPOSLED !! O výměně majitele jsme nevěděli, hned po příjezdu šok. Nový majitel pouze cucá peníze a hotel do dvou let zkrachuje.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Ubytování upadlo o 50 %, veškeré vybavení zůstalo po původním majiteli a investice žádná.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Bufetová strava je katastrofa, na večeři výběr ze dvou příloh a dvou omáček. Nepochopím, jak můžou být jako dezert rozbalené oplatky.... Jídelna působí jako bufet, na stolech už nejsou ani ubrusy.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Prošlapané koberce, v jídelně kape voda ze stropu a jsou tam rozmístěné kýble a hadry. Personál se snaží, ale je to bída, pan provozní je arogantní a heslo náš zákazník-náš pán, platí pouze pro němce.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,5/5)

Půjčovna lyží na hotelu už také zmizela,

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Okolí je krásné, na to naštěstí nový majitel nemá vliv

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Lituju vyhozených peněz, hotelu bych dal max 2 hvězdy

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 105
z 161 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání