Napsat recenzi

Veronika

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování krásné, služby horší. Pokud máte v balíčku slevu na procedury a konzumaci v restauraci, předpokládáte, že ji dostanete. Při placení zjistíte, že ji odečtenou nemáte a recepční vám řekne, že si to máte vyřešit sami. Máte si to prý hlídat a upozornit na ni. Jako vážně? Ve čtyřhvězdičkovém hotelu? Arogantní provozní vám řekne totéž. Neměli by tedy spíše upozornit personál, že to má hlídat a zjišťovat? A nebo lépe, mít to už zaneseno v systému, aby se nikdo nemusel nikoho ptát. Stalo se nám to již podruhé, takže úroveň nestoupá.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Hezké, čisté.

V minulosti býval na pokoji minibar, nyní již není.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Jídlo dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Již podruhé nefungovala vířivka, nyní ani sauna. Župany dříve na pokoji, nyní za poplatek a ještě mi bylo řečeno, že jsou v prádelně. Dodatečně recepční zjistila, že už jsou.

Personál v restauraci příjemný, pouze nezapočítal slevu, která je součástí pobytového balíčku. Recepční a provozní neprofesionální. Příjemní do chvíle, než nastane problém.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,4/5)

Ještě nefungují.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Krásné.

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Příroda a turistické stezky hezké. Hotel průměr, rozhodně není na úrovni čtyř hvězdiček.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 4
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání