Napsat recenzi

Jana

Recenze hotelu Hotel Hradec *** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 317 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Skvělý hotel v centru, odkud začínáte tůry, příjemný personál, čistý pokoj, strava naprosto v pohodě.

Ubytování  průměrně (5/5)

Přijeli jsme dříve, než jsme se mohli ubytovat a pokoj jsme již dostali dříve. Byli jsme 3 a dostali jsme pokoje vlastně dva spojené chodbou a koupelnou s WC. Pokoje byly čisté a útulné. Skvělé je, že v chodbě je rychlovarná konvice s možností uvaření kávy nebo čaje. Koupelna pěkná a prostorná.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Snídaně dostatečně bohaté, každý si určitě vybere, jak ze studeného bufetu, tak možnost i teplých snídaní. Večeře tříchodová, jídlo nám chutnalo. Dá se posedět venku na zahrádce.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Na recepci byla moc ochotná paní, která nám poradila se vším, co jsme potřebovali vědět ohledně délky zvolené tůry) a i další den poradila s možností výletů. Wellnes je fajn, jen nás trochu zarazilo, že vířivka je společně se saunou, solnou jeskyní, ale nedá se kde přestrojit (jen na WC) a dveře se nedají zamknout, právě proto, že je to společný prostor pro víc aktivit. U recepce je spousta knih na zapůjčení, venku trampolína.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

Byli jsme v létě, takže jsme volili tůry.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Hotel je vedle autobusového nádraží, odtud odjíždí i turistický autobus na Špindlerovu boudu, takže super. Do centra je to blízko a jako výchozí bod na turistiku skvělé.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Skvělý hotel s pohodovým personálem, výbornou kuchyní, čistými pokoji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání