Pohoda na Barboře :-)
Recenze hotelu Hotel Barbora **** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)
Tímto bych chtěla poděkovat celému hotelu Barbora za úžasný pobyt naší velké skupiny přátel. Všichni si pobyt užili, pro některé to byla první návštěva Krkonoš a byli naprosto unešení. Je jasné, že poradit si takto s větší skupinou lidí musí být pro celý hotel náročnější, ale zvládli jste to na jedničku. Doporučujeme.
Ubytování
Útulné pokoje, nejlepší jsou ty s výhledem, kde vidíte krásně celé město a okolní kopce. Teplo, čisto, vše v pořádku. Nábytek je sice starší, ale funkční a praktický a umocňuje domácí horskou atmsoféru.
Strava a stravování
Snídaně i večeře chutné, bohatý výběr a dobrá káva :-). Všem chutnalo, i naše slečna vegetariánka byla naprosto spokojená, další dáma chtěla bezlepkovou vegetariánskou večeři a pan kuchař jí udělal výborné jídlo na přání.
Vybavení, služby a personál hotelu
Super privátní wellness, příjemná terasa s nádherným výhledem.
Celkový dojem
Na Barboru jezdíme již hodně let a zase přijedeme. Hotel je veden s láskou k horám a lidem a člověk se zde cítí jako doma.
z 24 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro obchodníky
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.